1 Mart 2012 Perşembe

Snow White and the Huntsman

The Hobbit filmini beklerken Immortals gibi farklı türde fantastik filmlerin de sinemaya gelmesi ile beyazperde tam bir fantazya şölenine dönüşüyor. 2012 yılında gelecek olan The Hobbit, The Avengers gibi filmlerin yanına bir yenisi daha eklendi. Üstelik fragmanıyla oldukça göz dolduran epik bir film...

Yönetmenliğini Rupert Sanders'ın yaptığı Snow White and the Huntsman (Pamuk Prenses ve Avcı) filmi, bilinen Pamuk Prenses hikayesinden farklı olarak karanlık atmosferi barındıran bir ortamda geçiyor. Klasik Pamuk Prenses masalının biraz çarpıtıldığı hikayede Avcı, Pamuk Prenses'i öldürmek için yola çıkar fakat sonrasında işler karışır.

Filmin oyuncu kadrosu da oldukça güzel görünüyor. Oskarlı oyuncu Charlize Theron, kötü cadı rolüyle karşımıza çıkarken; Twilight serisinin Bella'sı Kristen Stewart bu filmde Pamuk Prenses'i canladırıyor. Avcıyı ise Thor filminin yıldızı Chris Hemsworth canlandırıyor.
 
Amerika'da 1 Haziran 2012 tarihinde vizyona girmesi beklenen filmin ülkemizde ne zaman gösterime gireceği henüz belli değil.

Filmin fragmanını izleyiniz...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...