Hakkımızda

Yazarlar:
D. ONAR:
Dünyalararası yolculuğu, teknoloji yeterince gelişmeden gerçekleştirmiş 'gerçek dünya kenderi'. Hamuru yoğrulurken sanırım şunlardan bir hayli katılmış olmalı: Merak, gevezelik, abartma tozu... O yüzden hakkında ne kadar az yazılırsa o kadar iyi. Yoksa bir kuşun üstünde uçtuğunu bile söyleyebilir! Deli midir, nedir?

Immortal:
Sinema, oyun, bilim kurgu ve hatta içinde bilim olan her şeye karşı ilgisi vardır. Hayal gücüyle beslenip fikirlerini gerçekleştirmek için yaşar. Çizmek ve yazmak vazgeçmeyeceği ilgi alanlarıdır. "Hayallerinizin peşinden gitmek için fedakarlıklar yapmanız gerekir" düşüncesini benimseyerek hayatını şekillendirmiştir ve başarıyı yakalamak için çalışmak gerektiğini onu tanıyanlara öğretmiştir. Kim olduğuyla değil, neler düşünüp neleri hayata geçirdiğiyle ilgilenilmesini sever. Dünyaya katkılar yapmadığı sürece kim olunduğunun önemi olmadığına inanır ve her yaptığını insanlığa armağan eder.

______________________________________________________________________________
İletişim:

The Ice Dream Facebook Sayfasına Ulaşmak İçin Buraya Tıklayınız...
______________________________________________________________________________
The Ice Dream:
19 Şubat 2012 yılında, D.Onar ve Immortal tarafından kurulan bir blog sitesi olarak hayata başlamıştır. Kısa süre sonra, bir süreliğine Hyun-ja rumuzlu yazar da kendilerine katılmıştı. Fantastik ve Bilim Kurgu dalında her türlü haber ve bilgi vermeyi amaçlayan bir siteye dönüşmeleri çok uzun sürmemiştir. 

12 yorum:

 1. Ekşi Sözlükten sitenize ulaştım, çok güzel bir site tebrik ediyorum, yayın hayatına yeni başlamışsınız, her geçen gün daha da gelişerek sitenizin daim olmasını dilerim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuzla bizi onurlandırdığınız için teşekkür ederiz.

   Sil
 2. harika bi site olmuş başarılarınızın devamını dilerim...

  YanıtlaSil
 3. Siteniz gerçekten güzel, google'da öylesine aranırken buldum. Başarılarınızın devamını dilerim.

  YanıtlaSil
 4. Benzer konularda yazıyoruz, siteniz şu ana kadar gördüğüm en ilgimi çeken Türkçe örneklerden biri oldu. Sinema, fantastik edebiyat, bilimkurgu vb yanı sıra özellikle de çeşitli mitolojiler ile ilgili Türkçe bilgiler vermenizi özellikle takdir ediyorum, başarılar dilerim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beğeniniz ve yorumunuz için teşekkür ederiz.

   Sil
 5. Müthiş bir site burası.Biraz geçte olsa bulduğum için kendimi çok sanslı hissediyorum.En iyi türkçe kaynak şu anda benim gözümde .Başarılarınızın devamını dilerim .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beğeniniz ve yorumunuz için teşekkür ederiz.

   Sil
 6. İnternette rastgele dolaşırken blogunuza denk geldim ve hayran kaldım gerçekten çok kaliteli bir çalışma olmuş.Takipteyim artık

  YanıtlaSil
 7. tumblr'ınız var mı?

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...