23 Nisan 2012 Pazartesi

FABİSAD Kuruluş Partisi

Fantastik, bilimkurgu ve korku alanlarında ürün veren sanatçılar ve bu sanatların gelişimine katkıda bulunan editör, yayıncı, yapımcı gibi profesyonellerin bir araya gelmesiyle Ekim 2011'de resmen kurulan ve Şubat 2012'de kuruluşu duyurulan Fantazya ve Bilimkurgu Sanatları Derneği (FABİSAD) şimdi de kuruluş partisi düzenliyor...

Hayal gücüne ve yaratıcılığa değer veren tüm dostları, 28 Nisan 2012'de Taksim-Kemancı Bar'a davet eden FABİSAD'ın resmi sitesi üzerinden yayınladığı davetiye yazısı ise şöyle:

"Şubat 2012’de kuruluşunu duyurduğumuz Fantazya ve Bilimkurgu Sanatları Derneği (FABİSAD), hayal gücüne ve yaratıcılığa değer veren tüm dostlarını bir araya getirmek için 28 Nisan 2012’de bir kuruluş partisi düzenliyor. Bu partide, sanatçı üyelerimizin romandan sinemaya, çizgiromandan akademik araştırmalara, fantastik, bilimkurgu ve korku türlerinde ortaya koydukları tüm eserleri topluca görmek de mümkün olacak. FABİSAD’ın bu türlerde yeni eserleri teşvik etmek amacıyla düzenleyeceği Giovanni Scognamillo (kısaca GİO) ödülleri hakkında ilk duyurumuzu da yine bu partide yapacağız.


Tüm hayal gücü dostlarını birlikte yapabileceğimiz projeleri konuşmak, FABİSAD’ın yapacaklarından haberdar olmak ve en önemlisi hayatın rutinliğinden uzak renkli bir akşamı bizlerle paylaşmak için, detayları ekteki davetiyede belirtilmiş olan kuruluş partimize bekliyoruz.


Sevgilerimizle,


FABİSAD Yönetim Kurulu


http://www.fabisad.com

Etkinlik Yeri: Taksim “Kemancı Etkinlik Saati : 19.30


Sizler de FABİSAD’ın kuruluş partisinde bulunmak istiyorsanız, 28 Nisan Cumartesi günü Kemancı’da olabilirsiniz. Bizler orada olacağız!


Not: “Kemancı Bar” alkol ruhsatı olan bir yer olduğu için bu seferlik 18 yaşından genç olan dostlarımızı davet edemiyoruz. Oraya kadar gelip kapıdan da dönmesinler. Onlarla başka etkinliklerde görüşeceğiz..."

Facebook etkinlik sayfasını da verelim tam olsun: https://www.facebook.com/events/348649388525018/

Orada görüşmek üzere... :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...